Actueel

Bespaar ruim 25.000,- euro bij nieuwbouwproject Laan van Groen

Sinds medio juli 2010 hoeft u geen bouw- of grondrente meer te betalen bij het nieuwbouwproject Laan van Groen. Dat scheelt u meer dan 15.000,- euro. Koopt u voor 1 augustus 2010, dan komt u ook nog eens in aanmerking voor de kooppremie van 10.000,- euro!

De kenmerken van Laan van Groen zijn:

• luxe eengezinswoningen van 132 m2
• achtertuin op het zuidwesten, met berging
• drie slaapkamers
• vloerverwarming
• luxe ingerichte keuken en badkamer
• koopsom vanaf € 282.000,- tot € 286.000,- v.o.n.
• locatie: kruising Meppelweg/Dedemsvaartweg
• Aangesloten op aardwarmte, een duurzame energiebron
• Verwachte oplevering 3e/4e kwartaal 2010
• Nog slechts 5 woningen te koop

Keuken

Een aantal geïnteresseerden in het project Laan van Groen heeft aangegeven dat ze de eengezinswoningen nog mooier zouden vinden met de keuken aan de voorzijde van de woning. Gezien de stand van de bouw is deze optie in de meer-/minderwerklijst niet meer mogelijk. Echter, in overleg met de aannemer van het project, Martens Aannemingsbedrijf, en de keukenleverancier, Bruynzeel Keukens, ligt er nu toch een prachtige aanbieding: kosteloos verplaatsen wij de keukenaansluitingen naar de voorzijde van de woning.

Haag Wonen is opdrachtgever van nieuwbouwproject Laan van Groen. Kijk voor meer informatie over dit project op www.laanvangroen.nl.