Ik wil huren

Zoekt u een huurwoning in Den Haag? Die vindt u via internet: www.woonnet-haaglanden.nl en in de wekelijks verschijnende woonkrant 'Beter Wonen in Haaglanden'.

De krant is verkrijgbaar bij gemeentehuis, bibliotheek, ouderensteunpunten, een aantal grote supermarkten en natuurlijk bij de vestigingen van Haag Wonen.
In de krant en op genoemde website treft u alle huurwoningen aan die de woningcorporaties in de regio Haaglanden aanbieden. U vindt er naast de kenmerken van de woningen ook foto’s en informatie over de buurt. Verder kunt u op basis van de slaagkans een betere afweging maken of u wilt reageren op de woning. De huurwoningen in Haaglanden (met uitzondering van het Westland) worden verdeeld via het zogenoemde aanbodmodel. De woningen zijn beschikbaar voor alle woningzoekenden vanaf 18 jaar.

U vindt de spelregels van het aanbodmodel hier en op de website http://www.woonnet-haaglanden.nl/.